Триває рейд з легалізації зайнятості 

Понеділок, 22 лютого 2021 14:17
В пятницу, 19 лютого, Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості в черговий раз долучився до рейду з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
 
Під час рейду було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з 18 роботодавцями та їх працівниками. Представники робочої групи відвідали район Молодіжного та проспект Полтавський. Зокрема, працівників попередили про негативні наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування, а роботодавців про можливе застосування санкцій за порушення законодавства про працю. Їм також надавалися відповідні буклети та пам’ятки.
 
До складу робочої групи увійшли представники:
 
✅Управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області;
✅Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області;
✅Департамент соціального захисту населення Кременчуцької міської ради;
✅ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області;
✅ спеціалісти Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.
 
Шановні роботодавці! Закликаємо Вас відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.
 
Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.