Інтернатура для IT: Netpeak Group запускає програму стажування

П'ятниця, 19 лютого 2021 14:02

Люди – рушійна сила у розвитку компанії. На цю мить компанії Netpeak Group саме нестача людського потенціалу не дає розвиватися. Тому з цим вирішили боротися.

Минулого року керівництво компанії прийняло рішення не брати на роботу новачків та зосередитися на фахівцях рівня middle та senior. Але натрапили на труднощі. Адже виявилося, що на ринку праці не існує стільки фахівців, яких компанія потребує для росту. Добре, що у Netpeak Group був план Б – інтернатура. Про це повідомив власник компанії Артем Бородатюк у своєму Telegram-каналі.

Що таке інтернатура у Netpeak Group?

Інтернатура у компанії Netpeak Group – це безкоштовні курси, з акцентом на практику. Вона призначена для тих фахівців, що поки не мають досвіду в галузі, але хочуть у неї потрапити.

За результатами інтернатури, кращим фахівцям запропонують роботу в Netpeak. Тому це не лише гарна можливість опанувати професію, а й шанс стати частиною команди професіоналів.

Особливості інтернатури:

  1. Складається з декількох занять – від 5 до 11, залежно від напрямку.
  2. Спеціалісти діляться і теоретичними знаннями, і розбирають практичні кейси, і навіть дають фідбек кожному студенту за результатами навчання.
  3. Заняття проходять після 18:00 в онлайн-режимі. Інтенсивність навчання залежить від курсу – в середньому два заняття на тиждень.
  4. Студенти отримують домашнє завдання, яке обов’язкове до виконання.
  5. Фінальне рішення стосовно роботи прийматимуть після завершення інтернатури. Конкурс на посади в середньому 2-3 людини на місце.
  6. Всі студенти отримають електронний диплом про проходження інтернатури.

На теперішній момент йде набір студентів на п’ять напрямків. Щоб опинитися серед учасників навчання, потрібно заповнити анкету на сайті. Далі наводимо список актуальних курсів з посиланнями на анкети.

Щоб ознайомитися з переліком курсів, перейдіть за посиланням: robota.ua

Шукайте нас на Фейсбук.