Вітаємо з Днем закоханих!  

П'ятниця, 14 лютого 2020 10:37

Команда Кременчуцького МРЦЗ вітає із чарівним святом Днем Святого Валентина! Бажаємо, щоб ви завжди кохали і були коханими, а ваша друга половинка приносила кожного дня радість у ваше життя. Якщо у вашому житті ще немає цього прекрасного почуття, бажаємо, щоб ви його якнайшвидше зустріли! А найголовніше, будьте завжди щасливими!

Проведіть цей із своїми коханими, друзями, сім'єю, якщо ж не виходить, влаштуйте собі свято самі! Сходіть в кіно, завітайте до кав'ярні, у крайньому випадку візьміть смаколиків додому, але у ніякому випадку — не сумуйте!

Трішки про історію свята!

Покровителем свята вважається Валентин - юнак, який проживав в п'ятому столітті в Римській імперії. Його діяльність покрита загадками: за однією версією, Валентин був цілителем, за іншою - священником. У першому випадку заведено вважати, що чоловік за допомогою своєї надсили лікував людей, а ті, у свою чергу несли йому записки з проханнями про зцілення. Одного разу Валентин за це поплатився і потрапив до в'язниці. Там, мовить легенда, охоронець попросив його вилікувати від недуги свою дочку, що у Валентина успішно вийшло. Після дівчина в нього закохалася. Фінал цієї історії трагічний - 14 лютого Валентина стратили, але перед своєю смертю він зізнався в коханні своїй коханій листі. Вважається, що з того моменту стало прийнято дарувати валентинки.Валентин-священик з Римської імперії, згідно з другою версією, у часи заборони на шлюби у солдатів, проводив обряди вінчання. Заборону було встановлено імператором Клавдієм Другим, який вважав, що шлюб заважає солдату захищати батьківщину. Попри заборони, Валентин робив свою справу і створював нові сім'ї, за що і поплатився життям. Як і в попередній історії, він потрапив до в'язниці, де закохався в дочку охоронця. Напередодні 14 лютого він повідомив їй у листі про свої почуття, а вже вдень його стратили.