Триває рейд з легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати працівникам

Середа, 13 жовтня 2021 10:34
У вівторок, 12 жовтня, відбулася чергова перевірка за участю спеціалістів Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості під час якої були проведені інформаційно-роз’яснювальні роботи серед 21 ФОПа міста.
 
Цього разу рейд проходив в районі вул. Козацька, квартал 278 та просп. Лесі Українки. У ході рейду були виявлені наймані працівники без належного оформлення трудових відносин.
На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять
 
 Зокрема, підприємцям нагадали про санкції, які можуть бути застосовані у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю, працівникам пояснили, які негативні наслідки тягне за собою безвідповідальне ставлення до питань працевлаштування. Їм також надавалися відповідні буклети та пам’ятки.
На зображенні може бути: 1 особа та стоїть
 
До складу робочої групи увійшли представники:
 
Управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області;
 
Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області;
 
Департамент соціального захисту населення Кременчуцької міської ради;
 
ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області;
 
спеціалісти Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.
На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять
 
Шановні роботодавці! Закликаємо Вас відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.
 
Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.