Відбувся черговий рейд з легалізації зайнятості

Середа, 07 квітня 2021 09:16
У Кременчуці триває рейд з легалізації зайнятості населення та виплати заробітної плати працівникам за участю спеціалістів Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.
Вчора, 6 квітня, відбулася чергова перевірка. Були проведенні інформаційно-роз’яснювальні роботи серед 15 роботодавців міста та їх працівників. Підприємцям нагадали про санкцій, які можуть бути застосовані у разі виявлення порушень вимог законодавства про працю, працівникам пояснили, які негативні наслідки тягне за собою безвідповідальне ставлення до питань працевлаштування. Їм також надавалися відповідні буклети та пам’ятки.
До складу робочої групи увійшли представники:
- Управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області;
- Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області;
- Департамент соціального захисту населення Кременчуцької міської ради;
- ГУ Пенсійного фонду України в Полтавській області;
- спеціалісти Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості.
Шановні роботодавці! Закликаємо Вас відмовитись від використання праці найманих працівників без оформлення трудових відносин, адже отримання заробітної плати «в конвертах» негативно впливає на стаж роботи та пенсію, яку працівники будуть отримувати в майбутньому.
Шановні працівники! Для реалізації своїх трудових прав та забезпечення свого майбутнього Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства.
Шукайте нас на Фейсбук.