Чи обов'язково відвідувати треніги та семінари, якщо ти професіонал у своїй сфері?

Понеділок, 22 лютого 2021 14:10
Для того, щоб залишатися на вершині  успіху в обраній професії, необхідно час від часу відвідувати профільні семінари, тренінги  та майстер-класи. Йдеться не лише про людей, які щойно почали опанування нової професії, але й про професіоналів.
 
Державна служба зайнятості наводить декілька змістовних аргументів, які стовідсотково розвіють сумніви щодо відвідування подібних заходів.
 
 Бути в курсі
 
Яким би спеціалістом своєї справи ти не був, завжди знайдеться щось, чого не знаєш . За всіма змінами, які постійно відбуваються, встежити просто неможливо. Відвідування профільних тренінгів - це найлегший спосіб дізнатися  “найгарячіші” тенденції у твоїй царині.
 
 Свій серед своїх
 
На тематичних тренінгах збираються люди, яких об’єднують спільні інтереси. На таких заходах дуже легко знаходити однодумців, знайомитися, спілкуватися та обмінюватися  інформацією. Головне, що ви будете розуміти один одного з першого слова, адже говорите  практично «однією мовою».
 
Вчити=вчитися
 
Якщо хочеш, щоб тебе знали як професіонала не лише в компанії, де працюєш, обов’язково відвідуй тематичні семінари і майстер-класи.
 
Зателефонуй  організаторам і запропонуй свої послуги як спікера. У тебе буде чудова можливість презентувати себе та поділитися своїми знаннями.
 
До речі, у службі зайнятості діє «Освітній портал Державної служби зайнятості» (http://skills.dcz.gov.ua/), де є онлайн-курси, тренінги, вебінари та безліч інших цікавих програм.